Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

Projekt VZDĚLÁVÁME K ROZVOJI Výzva č.110


Projekt VZDĚLÁVÁME K ROZVOJI

Registrační číslo projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010832

Projekt předložil a získal spolek Smysl života z.s.

Aktualizace k 3. monitorovacímu období:

Ve třetím monitorovacím období byly realizovány 3 kurzy z oblasti Měkkých a manažerských dovedností, v celkovém počtu 288 proškolených osobohodin.

Aktualizace k 2. monitorovacímu období:

Ve druhém monitorovacím období bylo realizováno 28 kurzů z oblasti Měkkých a manažerských dovedností, v celkovém počtu 5184 proškolených osobohodin. Školení se dosud zúčastnilo celkem 76 zaměstnanců od 6ti zaměstnavatelů.

Cílem projektu je:

Projekt si klade za cíl ochranu zájmů podnikajících subjektů, a to zejména podporou optimálního využití osobního potenciálu podnikatelů, manažerů i zaměstnanců.

Projekt podpoří minimálně 80 účastníků, tj. zaměstnanců členských organizací Žadatele, min. 60 z nich získá podporu alespoň 40 hodin a 6 účastníků bude ve věku 55 let a vyšším.

Cílem projektu je zvýšit znalosti a dovednosti podpořených zaměstnanců a tím podpořit konkurenceschopnost podnikání členských organizací spolku.

Projekt je realizován za podpory Evropské unie, z Operačního programu Zaměstnanost.

Bližší informace Vám podá: Gabriela Hořínková, horinkovag@osas.cz