Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

3. Vzdělání

3. oblast Vzdělání

Už před mnoha lety moudrý učenec J.A.Komenský říkal: "Učit se, učit se, učit se!"

A tento citát platí dodnes, kdy se apeluje na možnosti celoživotního vzdělávání. Neboť učit se můžeme v kterémkoliv věku a době.

My si uvědomujeme, že vzdělání je velmi důležité a zdaleka ne všichni k němu mají dispozice a vhodné podmínky. Pokud ale Vy zrovna cítíte, že se potřebujete obohatit novými či rozšiřujícími informacemi, pak už stačí "jen" vybrat to správné zaměření a kurz. Na trhu je množství více či méně kvalitních vzdělávacích společností, takže to chce dobře vybírat a nepřebrat!

My v tomto směru dlouhodobě spolupracujeme s Obslužnosu společností, a.s., jež má ve svém portfoliu několik akreditovaných rekvalifikačních kurzů. Pokud by Vás některý oslovil, pak máte vyhráno.

Je ale možné, že jste zaměstnavatel a uvažujete o dlouhodobějším vzdělávání Vašich zaměstnanců, ale samozřejmě zvažujete finanční stránku věci. Tak nejprve Vás pochválíme za Vaši snahu a poté Vám můžeme poradit, jak Vašim zaměstnancům dát takové školení zcela zdarma, kdy Vás to nebude stát vlbec nic! Dokonce ani běžící mzda Vás nebude trápit! Zajímá Vás jaké máme řešení? Je to projekt POVEZ II, realizovaný Úřady práce. Zeptejte se nás na více informací, rádi se o ně s Vámi podělíme.

Konzultace na: Hořínková G., 739 571 400.