Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

Vyhledávání zaměstnání

Naši spolupracující osoby mají dlouholeté zkušenosti s vyhledávání zaměstnání pro různé cílové skupiny v rámci celého Středočeského kraje a Hlavního města Prahy.

Jako individuální poradci se tak věnovali pomoci s nalzením práce nejen absolventům po škole, ale i rodičům po rodičovské dovolené, osobám nad 50 let věku, zdravotně postiženým i dlouhodobě nezaměstnaným. Pro každou jmenovanou osobu je třeba zvolit trochu jiný postup, takže my preferujeme především individuální přístup, kdy breme na zřetel především schopnosti a dovednosti jedince. Nejprve tedy zjistíme, včem daná osoba vyniká a na čem by tedy mohla stavět, ale také nás zajímá a potřebujeme vědět, její hranice. Jedině když dobře poznáme schopnosti a dovednosti jedince, pak jsme teprve schopni vzájemnou spoluprácí najít pracovní místo, jenž by odpovídalo jeho požadavkům.

A k poznání osobnosti přidáme i radu ohledně zpracování kvalitního životopisu či zacílení motivačního dopisu přímo na konkrétní nabídku. Nebudete-li si jisti, můžeme spolu projít i přípravu na pohovor. Na co byste neměli zapomenout, čeho se vyvarovat či jak odpovídat na zvídavé otázky personalisty.

Naši odborníci v této činnosti kovaní: Gabriela Hořínková (pro oblast Nymburk, Praha), Hana Čápová (pro oblast Beroun a Příbram), Mgr. Martina Švejcarová (pro oblast Mělník, Kladno), Ladislav Hynek (pro oblast Kolín a Kutná Hora).

            Máte-li zájem o konzultaci či poradenství volejte 739 571 400. Váš dotaz bude nasměrován na tu správnou osobu, pokud nám do emailu sdělíte město nebo region Vašeho bydliště.