Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

Pracovní a kariérní poradenství

Jste zrovna ve fázi, kdy si nevíte rady, zda odejít z práce, která Vás nebaví a co vlastně chcete dělat? Přemýšlíte o změně? Nevíte, jakým směrem by se Vaše kariéra měla ubírat dále? Hledáte další možnosti, jak se profesně zacílit? Přemýšlíte o dalším vzdělávání? Potřebujete si o tom s někým poradit?

Pak je tu Pracovní a kariérové poradenství. Pomůže Vám pojmenovat si Vaše silné a slabé stránky, podíváte se na kvalitu Vašeho životopisu a motivačního dopisu a celkově se pod dohledem odborníka lépe připravíte pro změnu profese.

            Naši odborníci: Gabriela Hořínková (pro oblast Nymburk, Praha), Hana Čápová (pro oblast Beroun a Příbram), Mgr. Martina Švejcarová (pro oblast Mělník, Kladno), Ladislav Hynek (pro oblast Kolín a Kutná Hora).

            Máte-li zájem o konzultaci či poradenství volejte  739 571 400. Váš dotaz bude nasměrován na tu správnou osobu, pokud nám do emailu sdělíte město nebo region Vašeho bydliště.