Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

Co nabízí náš projekt?

Pobočky akreditovaných dluhových poradců se primárně zaměřují na insolvenční řízení. Své klienty nevyhledávají a žádná z nich nenabízí možnost osobní návštěvy u subjektu (doma, na pracovišti, na "neutrální půdě"). Zájemce tedy musí prokázat dostatečnou motivaci docházet do zařízení (jde o více jak jednu schůzku!) a mít i dostatek finančních prostředků na dopravu z bydliště.

Náš projekt chce s klientem jít od počátku, tj. od podrobné analýzy, přes osobní návštěvy úřadů a komunikaci s věřiteli, až po vyřešení problému.

Zaměříme se na neoprávněné exekuce a včasné komplexní dluhové poradenství zaměstnaným dlužníkům s cílem zajistit splátkové kalendáře, které dokáží zvládnout i bez insolvence.

Nechceme, aby ztratili motivaci pracovat, nebo měli pocit, že se jim to vlastně vůbec nevyplatí. Tací by jen dále zatěžovali sociální systém. Chceme jim pomoci se z této situace dostat vlastním aktivním přístupem, a to se ctí a s poučením do budoucnosti.

Projekt tedy zaplní chybějící místo v nabídce kvalitních a bezplatných služeb pro dlužníky, kteří mají zájem svou situaci aktivně řešit a chtějí se stát znovu plnohodnotným občanem.