Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

Štíhlá výroba

Díky našemu odborníkovi - specialistovi Ing. Vladimírovi Nohejlovi Vás můžeme seznámit s ojedinělým produktem, jež může být pro Vaši společnost velmi užitečný!

Speciální produkt, který není ničím novým, ale je přesto originální. V čem?

VYCHÁZÍ Z PŘEDPOKLADU, ŽE SPOLEČNOST MÁ V KAŽDÉM ČASE JEDNO ÚZKÉ MÍSTO!

Je v administrativě? Ve výrobě? V logistice či ve vývoji a inovacích? Nebo snad vývoj společnosti brzdí marketing, obchod? Nebo to jsou dokonce dodavatelé? Neplýtváme časem a penězi tím, že zlepšujeme tam, kde úzké místo není?

Originálnost naší nabídky je dána dvěma skutečnostmi. Hledáme úzká místa v nejširších souvislostech firmy. Specialistů na problematiku ICT, personální, průmyslového inženýrství atd. je na trhu dost.

Učíme lidi z firmy úzká místa hledat. To je větší hodnota než úzké místo najít a poradenskou činnost ukončit. Proč? Protože vzápětí je úzké místo jinde!! Hledání je trvalý proces s neustálým zlepšováním.

Pro koho je systém neustálého zlepšování?

Pro ty, které se rozhodly jít s dobou, a to cestou zlepšování, i přesto, že mají vynikající výsledky („vždy je co zlepšovat“);

Pro ty, které mají poslední dobou potíže;

Pro ty, které stojí před problémem, zda postupně zlepšovat či rozhodně inovovat svoji činnost

Poradenské firmy říkají, že techniky pro zlepšování jsou pouze pro střední a velké firmy zaměřené na výrobu. My prokážeme na základě našich prací u našich klientů, že naše metody jsou účinné nejen ve výrobě, ale i ve sféře nevýrobní, jako jsou nemocnice, úřady. I pro nejmenší firmy najdeme způsoby efektu zlepšení. Jak je to možné? Tajemství spočívá v intenzivní práci s pracovníky podniku, jejich přípravě na to, aby sami dovedli nacházet slabá místa a zlepšovat je.

Máte-li zájem o konzultaci či poradenství volejte 739 571 400. Váš dotaz bude nasměrován na tu správnou osobu