Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

2. Vztahy

2. oblast Vztahy

Žijeme v hektickém prostředí, kde jsou na nás kladeny vysoké nároky. Často se nám něco nepodaří, nejsme úspěšní a do toho ještě ty vztahy a jejich problémy.

Znáte to. Ráno se probudíte a už se necítíte dobře. Co Vás trápí? Umíte pojmenovat příčiny Vašeho stresu či smutku? Víte jak se s nimi vyrovnat?

Máte problémy s komunikací v rodině? Zlobí Vás děti či partner nebo manžel? Nevíte, jak poznat jestli Váš vztah má smysl? Pokud máte pocit, že to u vás jde od deseti k pěti, je třeba se zamyslet a hledat řešení, protože dlouhodobý stres a nepohoda Vám přinesou jen další problémy. V dnešní době, již není ostudou požádat o radu odborníka. Využijte toho a zbavte se Vašich potíží, ať Váš život je zase veselejší a má smysl jej žít.

Naši spolupracující psychologové poskytující psychologické poradenství:

Mgr. Jiří Jedelský, Aleš Kuda, Mgr. Hana Slobodová, PhDr. Lenka Brichová, Jarmila Divišová, PhDr. Nedoma Ivan

A dále můžete využít služeb Mgr. Anity Michajlukové http://www.psychickaodolnost.cz/

Máte-li zájem o konzultaci či poradenství volejte 739 571 400. Váš dotaz bude nasměrován na tu správnou osobu, pokud nám do emailu sdělíte město nebo region Vašeho bydliště.